İş Yeri ve Ofis Taşıma

İş Yeri ve Ofis Taşıma

Taşımacılık konusunda uzmanlaşmış nakliyat firmamız, işyerinizin ve ofisinizin taşınması için profesyonel bir hizmet gerçekleştirecektir. Büyük özen ve dikkatli çalışma gerektiren ofis taşıma hizmetlerimizi gerek Ankara içi gerekse Türkiye’nin tüm illerine uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Ofis taşıma talebiniz için iş yerinize gelecek uzman elemanımız önce ofisinizdeki eşyaların analizini yaparak sizden gerekli tüm bilgileri alır ve bu doğrultuda bir ekspertiz çalışması gerçekleştirilir. Önceden tasarlanan bir planlama ile taşınma işleriniz bu şeklide mümkün olan en kısa sürede gerçekleşir ve taşınma nedeniyle ortaya çıkabilecek iş kaybı riskiniz ortadan kalkmış olur.

Ofisinizdeki dolap, toplantı masası, vitrin gibi sökülmesi gereken büyük eşyalar özenle demonte edilerek her bir parça en iyi şekilde ambalajlanır. Elektrikli ve elektronik tüm eşyalarınız en emniyetli şekilde eşyanın türüne uygun malzemeler ile paketlenir.

Ofisinizin çok katlı bir binada olması halinde bu hizmetimizde de asansörlü taşımacılık avantajlarından yararlanmanız mümkündür.