Ambalajlama Hizmetleri

ambalajlama

Eşyalarınızın ambalajlanmasında gösterilen özenli çalışma ile güvenli ve sorunsuz, eşyaların hasar görmediği bir nakliye hizmeti sağlıyoruz. Evden eve nakliyat ve ofis taşımanın en önemli konularından biri olan ambalajlama işlemleri, konusunda deneyimli kadromuz tarafından gerçekleştiriliyor.

Nakliyat işlemlerini gerçekleştirecek aracımız adresinize geldiğinde, taşıma işlemini gerçekleştirecek kadromuz öncelikli olarak eşyalarınızı kamyona en iyi şekilde yerleştirmeyi ve taşıma sırasında eşyaların emniyetini sağlamayı planlamaktadır. Bu amaçla sökülmesi gereken büyük eşyalar demonte edilir ve sökülen her bir parça malzemeye en uygun ambalaj malzemesi ile paketlenir.

Evinizdeki tüm ambalajlama çalışması bittikten sonra eşyalarınız taşımaya hazır hale gelmiş demektir ve bundan sonra itinayla kamyona yerleştirme işlemi yapılır.

Eşyalarınızın ambalajlama işlemlerini hava kabarcıklı naylonlar, koli bantı, karton koliler, plastik fıçılar, streç film, ambalaj kağıdı gibi malzemeler ile gerçekleştirmekteyiz.